Chceš být naším influpejskem?

Tak si proťapem, co proto musíš udělat, jedno po druhém. V první řadě zavolej dvounohého kolegu k počítači, musíme mu vysvětlit, co je k téhle vymazlené spolupráci třeba, a jak bude fungovat.

Jaké jsou povinnosti influpejska?

Kromě užívání slávy, popíjení výběrové vody a pronásledování davem fanoušků na každém kroku, máš jako influpejsek i nějaké povinnosti. Není to úplně jasně dané a taky se to různí v rámci jednotlivých spoluprací. Předpokládáme ale, že nám budeš dělat super reklamu na sockách. Sem tam zveřejníš, jak ti to ten den slušelo při procházce, otevíračce nového psího kadeřnictví nebo chillování na gauči.

Taky je docela pravděpodobné, že si tě pozveme na nějaké profi focení, budeš tváří nových modelů na našem webu, napíšeme o tobě na blogu anebo s tebou uděláme rozhovor. Prostě se nesmíš bát blesku a pár otázek na tělo.

Jo, co z toho budeš mít?

Všechno je to o domluvě a rozsahu spolupráce, můžeš dostat slevu na naše oblečky, můžeme ti nějaké poslat grátis anebo taky dostaneš příspěvek na dovču, ale to už docela předbíháme. Tyhle věci si doladíme na e-mailu, Instagramu nebo telefonu, ale můžeme ti zaručit, že všude, kam půjdeš, ti to bude slušet.

Mantys influpejsek potřebuje následující…

Jsi krasavec nebo fakt kost

Všude kam jdeš, otáčí se jak pejsci, tak jejich páníčci. Ptají se kolik ti je, jak se jmenuješ, a kdybys měl/a telefon, řeknou si i o ten. Prostě je kolem tebe spousta lidí, všichni na tebe koukají, a to ani nemáš slušivý obleček Mantys, který tenhle hollywoodský efekt minimálně ztrojnásobí. Taky není nutné, abys byl papírový pes s rodiči šampiony. Pyšníme se tím, že šijeme na psy všech tvarů a velikostí, takže vesnická tajemství jsou u nás naopak vítána.

Ty nebo tvůj páníček máte Instáč s tučným kontem sledujících

To číslo není úplně rozhodující, můžou to být tisíce, desetitisíce anebo třeba můžete mít nejsledovanější český instagramový účet, ahoj Leoši. Jsou to vyšší řády stovek? Určitě se s dvounožcem ozvěte, pokud jsi fakt k sežrání, domluvíme se i tak.

Tak na co ještě čekáš?

Vyplň e-mail, telefon a napiš nám nějaké základní informace o tobě a dvounožci, co ti mění vodu a plní misku. Odkud jste, jak to vypadá s tím Instagramem, co rádi děláte ve volném čase a proč bys měl být zrovna ty jedním z našich influpejsků. Budeme se těšit!