O Mantys

Vize Mantys

Mantys vznikl jako česká firma, u které máš jistotu, že na tvého pejska ušije obleček, který bude tvému pejskovi sedět.

Víme o čem mluvíme. Doma máme bostonka Mortyho, kterému NENÍ možné sehnat sedící obleček, a i když jsme vyzkoušeli nejlepší světové značky, žádný nepadl, což nás dovádělo k zoufalství.

Morty se navíc na každý další nepadnoucí obleček tvářil takto:

Napadly nás dvě možnosti, jak to vyřešit:

  1. Nechat Mortymu ušít obleček na míru od švadleny, ikdyž jsme žádnou neznali, na obleček bychom neměli záruku, a ušití by trvalo několik týdnů.
  2. Postavit Mortymu před barákem obrovský skleník, kde ho budeme venčit.

Ani jedna možnost se nám úplně nelíbila, přecejen na venčící skleník nemáme na zahradě už moc místa, když jsme loni postavili Mortymu speciální psí bazén.

“A dost, s tím je potřeba něco udělat!“

Marek Sýkora, budoucí zakladatel Mantys

Rozhodli jsme se založit Mantys a vydali se na cestu k perfektně padnoucím v Česku vyráběným oblečkům.

Hlavním cílem Mantys je ušití oblečku přesně pro tvého pejska. Prvním oblečkem se spolu seznamujeme, a proto nám vše možné informace od vás pomohou k tomu, aby byl každý další obleček buďto stejně skvělý jako ten první nebo ještě o kus lepší! Nejvíc nám v tomto ohledu pomůžeš, když vyplníš dotazník, který ti přijde e-mailem po objednávce. Předem děkujeme za každé vyplnění!

Co kus, to originál. Co pes, to osobnost.

Ke každému pejskovi přistupujeme jako k osobnosti, která si zaslouží ten nejlépe padnoucí obleček – ať jde o módní doplněk, nebo zateplenou zimní bundičku. Vás se s první objednávkou zeptáme na jméno pejska, společně s ním si zapíšeme i přesné míry, včetně střihu oblečku.

Váš kousek tak padne naprosto přesně bez dalšího přeměřování. A kdyby náhodou ne, stačí zaslat obleček i s fotkou zpět a my obleček upravíme.

Spousta praktických vychytávek navíc

U psích oblečků dbáme kromě funkčnosti a pohodlí také na praktičnost. Každý styl oblečku je vyladěn tak, aby nepřebýval kde nemá, chránil kde má a přitom pejskovi co nejméně překážel v pohybu.

Oblečky jsou vybaveny řadou vychytávek, které jsme společně se všemi spokojenými zákazníky vypiplali do posledního detailu. Ať jde o odnímatelnou kapuci na zip, otvor na upevnění kšírů, reflexní prvky či vyšité jméno pejska.

Na přání paniček a páníčků pak šijeme drobné doplňky sladěné s oblečkem, ale také psí ručníky se jménem nebo originální pamlskovníky. A pokud vašemu pejskovi bude proti srsti nosit stejnou bundu jako fenka v sousedství, můžeme se domluvit na vaší vlastní barvě, vzoru látky či atypických detailech.