O Mantys

Haf a štěk, kamarádi!

Ptáte se, proč jsem vystřídala šití oblečení, kabátů a šatů pro dvounožce za pláštěnky a bundičky pro pejsky? Líbila se mi představa, že má moje buldočí fenka více oblečků, které může střídat. U nás jsem ale nenašla žádný, který by dokonale padnul. Tak jsem se do jejich výroby pustila sama. 

Zanedlouho si o slušivých oblečcích mojí fenky štěkali i psi v parku. A to tak vytrvale, že si je u svých paniček a páníčků vykňučeli také. Od té doby šiji oblečky nejen na buldočky, ale i na všechna malá i velká plemena.

Co kus, to originál. Co pes, to osobnost.

Ke každému pejskovi přistupuji jako k osobnosti, která si zaslouží ten nejlépe padnoucí obleček – ať jde o módní doplněk, nebo zateplenou zimní bundičku. Vás se s první objednávkou zeptám na jméno pejska a společně s ním si zapíši i přesné míry, včetně střihu oblečku. 

Váš kousek tak padne naprosto přesně bez dalšího přeměřování. A kdyby náhodou ne, stačí zaslat obleček i s fotkou zpět a já obleček upravím. V každé odeslané objednávce se navíc pejsek může těšit na drobný pamlsek jako dárek, takže se na balíček můžete těšit oba!

Spousta praktických vychytávek navíc

U psích oblečků dbáme kromě funkčnosti a pohodlí také na praktičnost. Každý styl oblečku je vyladěn tak, aby nepřebýval kde nemá, chránil kde má a přitom pejskovi co nejméně překážel v pohybu.

Oblečky jsou vybaveny řadou vychytávek, které jsme společně se všemi spokojenými zákazníky vypiplali do posledního detailu. Ať jde o odnímatelnou kapuci na zip, otvor na upevnění kšírů, či skrytou kapsičku na čip.

Na přání paniček a páníčků pak šiji drobné doplňky sladěné s oblečkem, ale také psí pelíšky, nebo originální pamlskovníky. A pokud vašemu pejskovi bude proti srsti nosit stejnou bundu jako fenka v sousedství, můžeme se domluvit na vaší vlastní barvě, či atypických detailech.