Říkají o nás naši zákazníci

Dělá nám radost, že mnoho z našich zákazníků píše, jak oblečky jejich pejskům sedí, ať už v rámci recenzí na portálu Heuréka nebo skrze e-mail a naše dotazníky. Rozhodli jsme se, že si tyto vřelé zprávy nenecháme pouze pro sebe, ale podělíme se o ně s tebou.

Váháš nad oblečkem od nás? Heuréka, 100% zákazníků nás doporučuje!

Na portálu Heureka.cz najdeš náš obchod Mantys a spolu s ním taky veškeré recenze našich zákazníků. Momentálně nás doporučuje 100% spokojených zákazníků a veškeré jejich recenze jsou tady.

Některými recenzemi se chceme pochlubit o chlup více, tak si je určitě přečti:


Chceme dělat ty nejlepší oblečky na světě! Ptáme se pejsků i páníčků.

Kromě vlastních návrhů vylepšení u nových oblečků, sbíráme zpětnou vazbu i od našich skvělých zákazníků. Ptáme se, jak pejskům obleček sedí, co by změnili a co jim u oblečku chybí. Kromě drahocenných rad, které si necháme pro sebe, jsme získali i spoustu pozitivních ohlasů, koukej na pár z nich.

“Obleček je dokonalý, krásně šitý z kvalitního materiálu a našemu pejskovi přesně padne.”

“Žádné úpravy, je perfektní, možná akorát přidat reflexní prvky.”

“S oblečkem jsme moc spokojeni, určitě to nebyla poslední objednávka.”

“Krásná látka, skvěle ušitý, jen bychom přidali… “

Jak to vypadá, když pejsek obléká Mantys?

Za dobu našeho fungování jsme vyrobili již více než 1 500 oblečků, a ty pořád nevíš, jak to vypadá, když pejsek obléká Mantys? Tak se pohodlně usaď, přehlídka začíná.

Taky v našem oblečku prozkoumáváš sousedství? Pošli nám fotku, jak to při procházce vypadá, hodíme tě sem třeba taky. Máš k oblečku i solidní účet na sockách a chceš být influpejskem? Koukni sem!