Hledáme parťáky pro prodej

Online prostor je náš a jsme moc rádi, jak to šlape. No, chceme být blíže našim zákazníkům, a proto rádi navážeme spolupráci s hezkými obchůdky pro psy, psími salóny, cvičáky a podobně. Jednoduše, koukáme po nějakých B2B parťácích.

Líbí se vám naše oblečky?

Děláme je hezky, česky a na míru s láskou k našim čtyřnohým parťákům. K šití oblečků vybíráme kvalitní látky, které pak měníme na padnoucí oblečky přímo tady v Česku. Začalo to prvním nápadem a pokračujeme i po tisícovce ušitých oblečků. Vymýšlíme nové modely oblečků, barevné varianty a vlastně se pořád snažíme o nejlepší psí obleček na světě.

Nebude to naše první spolupráce, ale určitě bude jedinečná

V současné době už několik parťáku napříč republikou máme, takže se nemusíte bát, že bychom v tom neuměli chodit. Rádi vám o těchto spolupracích povíme víc, stačí se nám ozvat. Vybíráme si hezké obchůdky, cvičáky, anebo jiné projekty spojené se spoustou veselých pejsků okolo. Jste součástí nějakého takového projektu, tak to určitě něco vymyslíme.

Máte zajímavý obchůdek v centru města?

Takovou spolupráci navážeme úplně nejraději, chceme se přiblížit našim skvělým zákazníkům, a tak by se nám líbilo, kdyby se v každém větším městě mohli přijít podívat na naše oblečky ve vašem obchodě. Prozkoumali by, jak pejskům sedí oblečky v konfekčních velikostech a ideálně si i nějaký rovnou odnesli domů.

Oblíbený cvičák široko daleko?

Skvělý, rádi se domluvíme na spolupráci. Bude záležet, jestli máte přímo prostory pro skladování našich oblečků, tak aby si je mohli zájemci vyzkoušet a ošahat, nebo spolupráci povedeme spíše směrem propagace naši značky a podpory vašeho cvičáku.

Psí salón, kavárna nebo něco jiného?

Jsme otevřeni spolupráci se všemi projekty plnými veselých pejsků, takže se představivosti ani formě spolupráce meze nekladou. Kontaktujte nás s vaším vymazleným projektem a my už něco zajímavého vymyslíme.

Zavolejte nám na telefonní číslo: +420 777 242 901 nebo nás kontaktujte pomocí formuláře níže. Budeme se těšit.